Верифікований профіль
4
Роки досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
4
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
145
Останній візит на сайт
5 днів тому

Продаж квартир (4)

  • Житлова Компанія Альянс
    54 280 $
    1 000 $/м²

    Ленкавського вул., (Будинок)

    2 кімнати
    54 / 25 / 14 м²
    поверх 6 з 10
    2025 рік побудови
    5 днів тому
    Продається 2-кімнатна квартира в ЖК Атмосфера біля Парку та Озера Локація: сучасний житловий комплекс у зеленій зоні міста Площа: 54, 28 м² Поверх: 6 із 10 Квартира внутрішня тепла та енергоефективна Переваги ЖК Атмосфера від Alliance Developer: - Будинок із керамічної червоної цегли міцність та довговічність - Утеплення фасаду пінополістирольними плитами - Індивідуальне опалення незалежність від міських мереж - Висота стелі 2, 75 м більше простору та світла - Панорамне скління чудове природне освітлення - Вражаючі краєвиди на озеро та місто Інфраструктура та комфорт: Розташування біля міського озера та парку свіже повітря та відпочинок поряд Зручна автостоянка для мешканців Закрита терит...
    Рієлтор
  • Житлова Компанія Альянс
    23 500 $
    821 $/м²

    Петра Маланюка вул., (Будинок 5)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА ЖК Вишневий
    1 кімната
    29 / 11 / 8 м²
    поверх 10 з 10
    2026 рік побудови
    5 днів тому
    Рієлтор
  • Житлова Компанія Альянс
    54 280 $
    1 000 $/м²

    Ленкавського вул., (Будинок)

    2 кімнати
    54 / 25 / 14 м²
    поверх 10 з 10
    2 тиж. тому
    Продаж видової 2-кімнатної квартири в ЖК “Атмосфера”. Локація: престижний сучасний житловий комплекс, розташований поруч із міським озером та парком — одна з найзеленіших зон міста. Площа: 55 м² Поверх: 10 із 10 Вид: на місто Переваги будинку та технічні характеристики • Сучасна якісна забудова від Alliance Developer • Стіни виконані з керамічної червоної цегли — довговічність, тепло та шумоізоляція • Утеплення фасаду пінополістиролом • Індивідуальне опалення — економічність та незалежність • Висота стелі 2.75 м • Панорамне скління, багато природного світла • Краєвид на парк, озеро та міську панораму Інфраструктура та благоустрій • Поруч міське озеро, парк, відпочинкові зони • Закрита тер...
    Рієлтор
  • Житлова Компанія Альянс
    56 000 $
    780 $/м²

    Отця Івана Блавацького вул., 18, к.9

    3 кімнати
    72 / 42 / 12 м²
    поверх 5 з 9
    2022 рік побудови
    3 тиж. тому
    Продається здана трикімнатна квартира в готовому комплексі ЖК Опришівська слобода Квартира знаходиться на 5-му поверсі. Площа 71.8 м2, три окремі кімнати, роздільний санвузол, кухня з лоджією, французький балкон у вітальні. Комунікації всі запущені, можна приступати до ремонту! Ліфт працює. Новобудова, містечко закритого типу з власною охороною та відеонаглядом. Внутрішній двір з нічним освітленням, дитячими ігровими та спортивними майданчиками, природнім озером із зоною барбекю. Комплекс розташований в затишній частині міста, зручне транспортне сполучення, однак не проїзна частина У вартість квартири вже входить: -Котел. -Модем для передачі показників газу -Штукатурка стін -Надійні метало...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.